Sklypų ir pastatų kadastriniai matavimai

Žemės sklypo geodeziniai matavimai

Matavimų metu, nustatomi žemės sklypo ribų posūkio taškai LKS-94 valstybinėje koordinačių sistemoje,  žemės naudmenų kontūrai bei plotai, užkoordinuojami pastatai, nustatomi servitutai, parengiamas sklypo planas bei kadastrinių matavimų byla.

Žemės geodeziniai (kadastriniai) matavimai atliekami kai:

  • Žemė padalijama, atidalijama ar sujungiama.
  • Keičiant žemės paskirtį.
  • Parduodant, išnuomojant ar suteikiant panaudai kitos paskirties valstybinės žemės sklypus, kurių ribų posūkio taškų ir riboženklių koordinatės nustatytos ne valstybinėje (LKS-94) koordinačių sistemoje.
  • Žemės sklypo savininkui ar valstybinės žemės naudotojui pageidaujant kai žemės savininkas nori patikslinti žemės plotą, kuris yra įregistruotas Nekilnojamo turto registre, tačiau jo ribos posūkio taškų koordinatės nustatytos ne valstybinėje (LKS 94) koordinačių sistemoje.
  • Jeigu žemės sklype buvo pastatyti, rekonstruoti, kapitaliai suremontuoti statiniai ar iškasti tvenkiniai, nutiesti keliai ar įrengti kiti inžineriniai statiniai.

Geodeziniai matavimai atliekami naudojant šiuolaikinę moderniausią amerikietišką ir labai tikslią geodezinių matavimų įrangą, t.y. GPS imtuvus ir lazerinius tacheometrus, o ilgametė patirtis leidžia jums pasiūlyti kokybiškas paslaugas.

Pastatų kadastriniai matavimai

Norint įregistruoti nekilnojamojo turto objektą, privalote turėti kadastro duomenų bylą, kuriai parengti reikalingi kadastro duomenys, kurie yra surenkami kadastrinių matavimų metu.

Kadastriniai matavimai Jums bus reikalingi:

  • Jei pastatėte naują pastatą arba pertvarkėte patalpas.
  • Norint užregistruoti seną statinį, kuris dar nėra įrašytas į valstybinį duomenų registrą.
  • Atlikus pastato rekonstrukciją, paprastąjį ar kapitalinį remontą.
  • Norint užregistruoti inžinerinį statinį (gatvę, kiemo aikštelė, požemines komunikacijas ir t.t.).

Pastatų ar inžinerinių statinių kadastrinių matavimų metu nustatomi ir užfiksuojami Nekilnojamojo daikto duomenys - plotai, tūriai, aukščiai, medžiagos, baigtumas, nustatoma vidutinė rinkos vertė. Atlikus statinių kadastrinius matavimus sudaroma Nekilnojamojo daikto kadastrinių matavimų byla kuri vėliau įregistruojama VĮ "Registrų centras" duomenų bazėje.

Domina mūsų paslaugos?

Susisiekite ir suteiksime Jums nemokamą konsultaciją.

Susisiekite